Культиварій

Освітня платформа для тих, хто хоче ефективно займатися агробізнесом

КУРСИ

Наші комплексні курси — це якісна післядипломна освіта, здобута разом з найдосвідченішими практиками в агро
IRONTRADE
Курс з трейдингу від експертів ринку для агровиробників
 • 16 експертів ринку
 • 28 відеолекції, тести, конспекти
 • 2 дні очної практики
 • онлайн нетворкінг
Навчаючись у найкращих,
ви отримуєте найкращій результат, що забезпечує прибуток.
Цариця полів
Масштабний курс, який охоплює
весь операційний цикл вирощування кукурудзи від насіння до порту.
 • 30 спікерів
 • 44 відеолекції, тести, конспекти
 • 4 дні очної практики зі спікерами
 • онлайн нетворкінг
 • виїзди в поля до спікерів-практиків
Навчаючись у найкращих,
ви отримуєте найкращій результат, що забезпечує прибуток.
Земельні Котики
Перший в Україні повний онлайн курс з управління земельним банком
 • 9 спікерів
 • 21 лекція, тести, конспекти
 • практичні завдання та робота в групах
 • 2 дні очної практики зі спікерами
 • спілкування з практичних питань
Ми підготували вже 3 набори курсантів і пишаємось кожним з наших 67 випускників
Володар Земель
Перший онлайн курс, цілком присвячений ринку землі
 • 4 основні спікери + запрошені протягом 2021р.
 • 16 лекцій, тести, конспекти
 • 4 офлайн зустрічі протягом 2021р.
 • доповнення та оновлення матеріалів з огляду на практику
Навчає курсантів ефективно планувати та організовувати купівлю-продаж земельних ділянок
Чітке ТЗ
Комплексний курс з точного землеробства
Комплексний курс з точного землеробства
 • 17 спікерів
 • 25 лекцій, тести, конспекти
 • практичні завдання
 • 2 дні практичної роботи зі спікерами
 • виїзди в поля та онлайн спілкування
Методологія ТЗ в концентрованому вигляді, від сервісних компаній та першопрохідців-практиків ТЗ в Україні. Курс який можна вважати українським pre MBA з ТЗ.
Ми підготували вже 3 набори курсантів і пишаємось кожним з наших випускників
Точне землеробство США і Канади
Північноамериканський досвід прибуткового агробізнесу
 • 9 фермерських господарств
 • 11 науковців-практиків, сервісні компанії
 • 32 відеолекції
Агротехнології фермерських господарств и науковців-практиків, які співпрацюють з фермерами, сервісні компанії зі США та Канади, зібрані в відеолекціях, створених у партнерстві з компанією Travelite Україна
Академія Тваринництва
Авторський курс, створений в партнерстві з відомим тваринником, фермером Михайлом Травецьким
 • 12 відеолекцій, тестів та конспектів
 • години спілкування із самим автором курсу — Михайло, якого ще називають "останньою надією українських корів"
Агро Консиліум. Кукурудза. СОЯ. Пшениця. РІПАК. Соняшник.
Комплексний онлайн-курс в партнерстві з Travelite Україна
 • 36 агро експертів з різних країн світу
 • 111 лекцій
Закриває основні питання щодо організації польових робіт, вирощування сільськогосподарських культур, а також захисту від хвороб, шкідників та бур'янів
Наші цифри
Українських спікерів
73
Іноземних спікерів
60
Курсантів рівня співвласників бізнесу та ТОП-менеджерів
285
Курсів в Україні
8
349
Віделекцій

НАШІ СПІКЕРИ

НАШІ КУРСАНТИ

Михайло Волченко
Заступник фінансового директора з с/г напрямку ПП «НВАП» ЕЛЬ ГАУЧО»
«Я і ще двоє моїх колег вирішили пройти навчання на освітній платформі «Культиварій». Однак, те, що трапилося на курсі, перевершило всі очікування. У нас просто колосальні зміни в управлінні зембанком. Запустили власний аудит, переглянули бізнес-процеси, відносини з пайовиками, головами сільрад. Отримані тут знання дозволили нам заощадити значні кошти на сторонніх консультантах і підготуватися до відкриття ринку землі. Надзвичайно цінно і те, що на додаток до лекцій і практичних завдань, у курсантів є спілкування з практиками»
Роман Гальченко
Співвласник «Сервісагро-Полтава-Плюс»
«З курсу «Земельні Котики» здобув ті знання, яких бракувало та визначив елементи, яких не вистачало в управлінні зембанком»
Богдан Балагура
Голова Тетіївської ОТГ та екс-керівник ПСП «Денихівка»
«Дуже цінним є те, що, пройшовши курс, можна отримати комплексну, вичерпну та перевірену інформацію. Важливим також є живе спілкування з командою, з якою ти навчаєшся, та спікерами, які діляться практичним досвідом»
Тетяна Пидорич
Юрист компанії «Сід Корп» ( «МАИС»)
«Цінність цього навчання в тому, що воно комплексне. Усі проблеми показані з різних точок зору — власників, юристів, управління зембанком, організації та структуризації. Контакти спікерів обов'язково збережемо»
Максим Кіндюшенко
Менеджер проекта компанія «Трейдоптмаркет‎»
«Я вважаю, що саме з такої бази знань повинна починатися робота. Впевнений, що ті знання, які я отримав тут допоможуть мені в подальшому управлінні»
Юлія Левошко
Студентка
«Курс є неймовірною можливістю для молодого покоління повчитися у справжніх асів своєї справи. Такої кількості практичних знань я не отримувала з жодного пройденого курсу і вважаю це справжнім успіхом команди «Земельних Котиків»!

Безумовно, вбачаю пріоритет в запровадженні діджиталізації діяльності підприємства, автоматизації управління зембанком і підготовкою до відкриття ринку землі. Безмежно вдячна команді за набуті знання та практичні навички, адже кращого курсу годі було й уявити»


Василь Войтенко
Керівник земельної служби аграрної компанії SEMAL
«Інформацію доносили лаконічно, доступно та зрозуміло. Дуже важливо, що після кожної лекції є можливість себе перевірити. Комунікація була на найвищому рівні. Бажаю розвиватись так само, як і ваші призовники! Успіхів, натхнення!»
Сергій Волторніст
Керівник земельної служби холдингу A.G.R Group
«Всі відео гарної якості, лектори якісно доносять інформацію до слухачів. Завдання кейсу «Земельна служба» дає змогу спробувати себе в ролі керівника структурного підрозділу, а керівнику — ще раз проаналізувати правильність організаційної структури свого підрозділу. Онлайн-зустрічі сподобалися, адже можна було ставити питання лекторам та отримувати на них відповіді. Також було дуже приємне спілкування в Telegram-чаті. Вважаю, що проєкт дає великий обсяг знань, а тому бажаю не зупинятися на досягнутому і продовжувати розвиватися в даному напрямку»
Андрій Єланський
Керівник земельної служби Grano Group
«Як сам курс, так і практична робота — це те, з чим ми стикаємося щодня. Пройшовши це навчання, ми маємо можливість удосконалити наші щоденні завдання. Однозначно, отримані знання можна і потрібно використовувати на практиці. А завдяки цьому досвіду наша робота стає ще цікавішою».
Олег Бегмат
Співвласник та керівник ПСП «Орач»
«Моєму підприємству вже 20 років. За цей час я думав, що вже знаю все про землевпорядництво. Але пройшовши навчання я зрозумів, що завжди можна дізнатись щось нове. Я взяв для себе багато нагальних кейсів. Вважаю, що курс дуже цікавий, особливо перед відкриттям ринку землі, оскільки він дає інформацію та практичні шляхи проведення підготовки земельного банку і створення правильного майнового комплексу. Чекаю наступних курсів!»
Артур Кобзар
Співвласник ФГ «Софія Агро»
«У кожному відео бачив для себе щось нове. Здавалося б, що ти вже досить обізнаний в темі землевпорядництва, але на цьому курсі відкрив для себе багато корисних кейсів. Це мотивувало мене, адже я хочу поглиблювати знання та ставати кращим у своїй діяльності, бо це моє майбутнє. Щодо участі у проєкті не вагався ні хвилини, а коли побачив учасників із великих компаній, менеджерів, управлінців, зрозумів, що це 100% буде на найвищому рівні. Це один із найякісніших курсів самоосвіти. Я маю з чим порівнювати»
Ольга Іванько
Agribank
Ольга Іванько зазначила, що курс цікавий особливо для тих курсантів, які не до кінця розуміють чим у реальному житті займаються земельники. Крім того, під час навчання була можливість дізнатися, наскільки сучасні технології підвищують ефективність роботи команд і дають можливість якісно оцінити реальний стан речей щодо земельного банку.
Михайло Джос
Керівник управління з оптимізації виробництва «Аграрні системні технології»
«Курс «Чітке ТЗ» розкрив багато питань і допоміг скласти базове розуміння реалізації всіх етапів точного землеробства, крок за кроком. Добре, що, наряду з онлайн-форматом, зі спікерами можна було зв'язатися наживо. Завдяки навчальній програмі я розробив стратегію впровадження точного землеробства в компанії на найближчі 2 роки, зрозумів, на якому етапі впровадження ТЗ ми зараз перебуваємо, і які елементи потрібно реалізувати найближчим часом».
Андрій Глявін
Продакт-менеджер напрямку цифрових сервісів Agrii
«Курс «Чітке ТЗ» допоміг мені систематизувати знання, щоб далі масштабувати цей бізнес та професійніше підходити до консультування клієнтів».
Олена Нінуа
Провідний агроном «Астарта-Київ»
«Я займалася самоосвітою в сфері точного землеробства. Тому можу об'єктивно оцінити високий рівень компетенції викладачів «Чітке ТЗ». Курс дуже корисний, як для початківців, так і для досвідчених агрономів, співробітників, що відповідають за впровадження інноваційних технологій у компанії. Курс ще раз переконав мене в тому, що точним землеробством необхідно займатися системно.

В "Чітке ТЗ" однозначно є майбутнє, адже поки аналогів такого навчання в Україні немає».
Юрій Янченко
Директор з рослинництва Dan-Farm Ukraine
«Курс "Чітке ТЗ" допоміг мені поглибити та структурувати наявні хаотичні знання. Завдяки навчальним матеріалам мені вдалося визначити бюджет переходу на точне землеробство для нашої компанії та побудувати чітку послідовність етапів і заходів. Спікери та практики курсу дали колосальну кількість корисної інформації та кейсів, котрі допомогли в практичній реалізації проєкту переходу. Ми зрозуміли, як правильно розділяти кошти: де можна використовувати наймане технічне обладнання, а де варто залучати власне».

НАШІ ПАРТНЕРИ

 • материнська компанія та головний медіапартнер платформи "Культиварій"
 • партнер та учасник платформи "Культиварій"
 • партнер по освітніх курсах в Україні: Точне Землеробство США і Канади, Агро Консиліум. Партнер по освітньому курсу для Казахстану
 • партнер по авторському курсу "Академія тваринництва" з Михайлом Травецьким

Команда "Культиварію" відкрита до співпраці.

Маєте якісний навчальний або інформаційний контент, яким хочете поділитися з учасниками АПК?

Приходьте до нас, разом продумаємо та реалізуємо цікаві формати, які принесуть максимальну користь!
Маєте запитання або пропозиції щодо співпраці?
Зв'яжіться з нами