Культиварій це
Освітня платформа для всіх, хто хоче ефективно займатися агробізнесом. Незалежно від масштабу, спеціалізації та досвіду роботи в сільському господарстві.

Наші комплексні курси — це якісна післядипломна освіта, здобута з найдосвідченішими практиками в агро. Культиварій допомогає розкрити свій потенціал, примножити гектари, врожаї та, звичайно, прибутки.
Новини
  Наші цифри
  63
  спікери, в тому числі 37 українських і 26 іноземних
  6
  курсів в Україні
  1
  курс в Казахстані
  Наші спікери
  «Усередині нашої країни вчитися можна, але спеціалістів дуже мало. Я не бачу перспективи в традиційній освіті, що може "плодити" тільки різного роду чиновників. Сьогодні навчання повинно бути доступним та зрозумілим для будь-кого, а це саме те, що дає освітня платформа "Культиварій"».
  Кирил Дружинін
  Директор з інновацій агрогрупи «Агрейн»
  «З одного боку, зараз простіше навчатися: є багато інформації, заходів тощо, з іншого ж боку, технологій стало так багато, що шум створений навколо них тільки заважає предметно розбиратися в питаннях. Зважаючи на це, я думаю, що курси "Культиварію" — колосальний прорив для ринку, а онлайн-курс "Чітке ТЗ" від освітньої платформи точно допоможе аграріям зекономити роки власних спроб і розібратися в точному землеробстві».
  Артем Бєлєнков
  Засновник компанії SmartFarming
  «Я вірю в те, що цінність і популярність онлайн освіти росте з кожним роком, особливо в умовах карантину. Звичайно, важко замінити університетське навчання, але в інформаційну епоху важливо ефективно та в правильних пропорціях суміщати тренди цифровізації з професійним менторством і практичними польовими заняттями».
  Євгеній Сапіженко
  Заступник директора Агробізнесу з інноваційного та цифрового розвитку «Кернел»
  Наші курсанти
  Студенти курсу: ТОП-менеджери, Співвласники бізнесу, Потенційні інвестори в агро
  Відкриті до співпраці
  We help small businesses with bright ideas grow
  Наші партнери