Культиварій це
Освітня платформа для всіх, хто хоче ефективно займатися агробізнесом. Незалежно від масштабу, спеціалізації та досвіду роботи в сільському господарстві.

Наші комплексні курси — це якісна післядипломна освіта, здобута з найдосвідченішими практиками в агро. Культиварій допомогає розкрити свій потенціал, примножити гектари, врожаї та, звичайно, прибутки.
Новини
Наші цифри
63
спікери, в тому числі 37 українських і 26 іноземних
6
курсів в Україні
1
курс в Казахстані
Наші спікери
«Усередині нашої країни вчитися можна, але спеціалістів дуже мало. Я не бачу перспективи в традиційній освіті, що може "плодити" тільки різного роду чиновників. Сьогодні навчання повинно бути доступним та зрозумілим для будь-кого, а це саме те, що дає освітня платформа "Культиварій"».
Кирил Дружинін
Директор з інновацій агрогрупи «Агрейн»
«З одного боку, зараз простіше навчатися: є багато інформації, заходів тощо, з іншого ж боку, технологій стало так багато, що шум створений навколо них тільки заважає предметно розбиратися в питаннях. Зважаючи на це, я думаю, що курси "Культиварію" — колосальний прорив для ринку, а онлайн-курс "Чітке ТЗ" від освітньої платформи точно допоможе аграріям зекономити роки власних спроб і розібратися в точному землеробстві».
Артем Бєлєнков
Засновник компанії SmartFarming
«Я вірю в те, що цінність і популярність онлайн освіти росте з кожним роком, особливо в умовах карантину. Звичайно, важко замінити університетське навчання, але в інформаційну епоху важливо ефективно та в правильних пропорціях суміщати тренди цифровізації з професійним менторством і практичними польовими заняттями».
Євгеній Сапіженко
Заступник директора Агробізнесу з інноваційного та цифрового розвитку «Кернел»
Наші курсанти
Земельні Котики
Володар земель
Студенти курсу: ТОП-менеджери, Співвласники бізнесу, Потенційні інвестори в агро
Відкриті до співпраці
We help small businesses with bright ideas grow
Наші партнери