Культиварій це
Освітня платформа для всіх, хто хоче ефективно займатися агробізнесом. Незалежно від масштабу, спеціалізації та досвіду роботи в сільському господарстві.

Наші комплексні курси — це якісна післядипломна освіта, здобута з найдосвідченішими практиками в агро. Культиварій допомагає розкрити свій потенціал, примножити гектари, врожаї та, звичайно, прибутки.
Культивуємо новий рівень знань в агросфері.
Новини

Наші цифри

63
спікери, зокрема 37 українських і 26 іноземних
6
курсів в Україні
1
курс в Казахстані
Курси
Наші спікери
«Усередині нашої країни вчитися можна, але спеціалістів дуже мало. Я не бачу перспективи в традиційній освіті, що може "плодити" тільки різного роду чиновників. Сьогодні навчання повинно бути доступним та зрозумілим для будь-кого, а це саме те, що дає освітня платформа "Культиварій"».
Кирил Дружинін
Директор з інновацій агрогрупи «Агрейн»
«Я вірю в те, що цінність і популярність онлайн освіти росте з кожним роком, особливо в умовах карантину. Звичайно, важко замінити університетське навчання, але в інформаційну епоху важливо ефективно та в правильних пропорціях суміщати тренди цифровізації з професійним менторством і практичними польовими заняттями».
Євгеній Сапіженко
Заступник директора Агробізнесу
з інноваційного та цифрового розвитку «Кернел»
«Державні університети дають студентам теоретичний базис, який підштовхує до поглиблення знань в онлайн-ВНЗ та лекторіях. Знання, отримані в онлайн-університетах, — це практичний концентрований матеріал, який допоможе пройти частину шляху, не наробивши помилок. Для мене курс "Земельні Котики" став абсолютно новим форматом для спілкування з колегами, що допомагає зростати професійно як викладачам, так і студентам».
Андрій Дем'янович
Засновник сервісу автоматизованого моніторингу
земельного банку «Feodal.Online».
«З одного боку, зараз простіше навчатися: є багато інформації, заходів тощо, з іншого ж боку, технологій стало так багато, що шум створений навколо них тільки заважає предметно розбиратися в питаннях. Зважаючи на це, я думаю, що курси "Культиварію" — колосальний прорив для ринку, а онлайн-курс "Чітке ТЗ" від освітньої платформи точно допоможе аграріям зекономити роки власних спроб і розібратися в точному землеробстві».
Артем Бєлєнков
Засновник компанії SmartFarming
Наші курсанти
Земельні Котики
Чітке ТЗ
ТОП-менеджери, Співвласники бізнесу, Потенційні інвестори в агро
Михайло Волченко
Заступник фінансового директора з с/г напрямку ПП «НВАП» ЕЛЬ ГАУЧО»
«Я і ще двоє моїх колег вирішили пройти навчання на освітній платформі «Культиварій». Однак, те, що трапилося на курсі, перевершило всі очікування. У нас просто колосальні зміни в управлінні зембанком. Запустили власний аудит, переглянули бізнес-процеси, відносини з пайовиками, головами сільрад. Отримані тут знання дозволили нам заощадити значні кошти на сторонніх консультантах і підготуватися до відкриття ринку землі. Надзвичайно цінно і те, що на додаток до лекцій і практичних завдань, у курсантів є спілкування з практиками»
Роман Гальченко
Співвласник «Сервісагро-Полтава-Плюс»
«З курсу «Земельні Котики» здобув ті знання, яких бракувало та визначив елементи, яких не вистачало в управлінні зембанком»
Богдан Балагура
Голова Тетіївської ОТГ та екс-керівник ПСП «Денихівка»
«Дуже цінним є те, що, пройшовши курс, можна отримати комплексну, вичерпну та перевірену інформацію. Важливим також є живе спілкування з командою, з якою ти навчаєшся, та спікерами, які діляться практичним досвідом»
Тетяна Пидорич
Юрист компанії «Сід Корп» ( «МАИС»)
«Цінність цього навчання в тому, що воно комплексне. Усі проблеми показані з різних точок зору — власників, юристів, управління зембанком, організації та структуризації. Контакти спікерів обов'язково збережемо»
Максим Кіндюшенко
Менеджер проекта компанія «Трейдоптмаркет‎»
«Я вважаю, що саме з такої бази знань повинна починатися робота. Впевнений, що ті знання, які я отримав тут допоможуть мені в подальшому управлінні»
Юлія Левошко
Студентка
«Курс є неймовірною можливістю для молодого покоління повчитися у справжніх асів своєї справи. Такої кількості практичних знань я не отримувала з жодного пройденого курсу і вважаю це справжнім успіхом команди «Земельних Котиків»!

Безумовно, вбачаю пріоритет в запровадженні діджиталізації діяльності підприємства, автоматизації управління зембанком і підготовкою до відкриття ринку землі. Безмежно вдячна команді за набуті знання та практичні навички, адже кращого курсу годі було й уявити»


Василь Войтенко
Керівник земельної служби аграрної компанії SEMAL
«Інформацію доносили лаконічно, доступно та зрозуміло. Дуже важливо, що після кожної лекції є можливість себе перевірити. Комунікація була на найвищому рівні. Бажаю розвиватись так само, як і ваші призовники! Успіхів, натхнення!»
Сергій Волторніст
Керівник земельної служби холдингу A.G.R Group
«Всі відео гарної якості, лектори якісно доносять інформацію до слухачів. Завдання кейсу «Земельна служба» дає змогу спробувати себе в ролі керівника структурного підрозділу, а керівнику — ще раз проаналізувати правильність організаційної структури свого підрозділу. Онлайн-зустрічі сподобалися, адже можна було ставити питання лекторам та отримувати на них відповіді. Також було дуже приємне спілкування в Telegram-чаті. Вважаю, що проєкт дає великий обсяг знань, а тому бажаю не зупинятися на досягнутому і продовжувати розвиватися в даному напрямку»
Андрій Єланський
Керівник земельної служби Grano Group
«Як сам курс, так і практична робота — це те, з чим ми стикаємося щодня. Пройшовши це навчання, ми маємо можливість удосконалити наші щоденні завдання. Однозначно, отримані знання можна і потрібно використовувати на практиці. А завдяки цьому досвіду наша робота стає ще цікавішою».
Олег Бегмат
Співвласник та керівник ПСП «Орач»
«Моєму підприємству вже 20 років. За цей час я думав, що вже знаю все про землевпорядництво. Але пройшовши навчання я зрозумів, що завжди можна дізнатись щось нове. Я взяв для себе багато нагальних кейсів. Вважаю, що курс дуже цікавий, особливо перед відкриттям ринку землі, оскільки він дає інформацію та практичні шляхи проведення підготовки земельного банку і створення правильного майнового комплексу. Чекаю наступних курсів!»
Артур Кобзар
Співвласник ФГ «Софія Агро»
«У кожному відео бачив для себе щось нове. Здавалося б, що ти вже досить обізнаний в темі землевпорядництва, але на цьому курсі відкрив для себе багато корисних кейсів. Це мотивувало мене, адже я хочу поглиблювати знання та ставати кращим у своїй діяльності, бо це моє майбутнє. Щодо участі у проєкті не вагався ні хвилини, а коли побачив учасників із великих компаній, менеджерів, управлінців, зрозумів, що це 100% буде на найвищому рівні. Це один із найякісніших курсів самоосвіти. Я маю з чим порівнювати»
Ольга Іванько
Agribank
Ольга Іванько зазначила, що курс цікавий особливо для тих курсантів, які не до кінця розуміють чим у реальному житті займаються земельники. Крім того, під час навчання була можливість дізнатися, наскільки сучасні технології підвищують ефективність роботи команд і дають можливість якісно оцінити реальний стан речей щодо земельного банку.
Наші партнери
Команда "Культиварію" відкрита до співпраці.
Маєте якісний навчальний або інформаційний контент, яким хочете поділитися з учасниками АПК?

Приходьте до нас, разом продумаємо та реалізуємо цікаві формати, які принесуть максимальну користь!
Маєте запитання або пропозиції щодо співпраці?
Зв'яжіться з нами